Paskolos 24/7

Naudojimo sąlygos

24credit.LT Naudojimo sąlygos

“24credit.lt” yra informatyvus svetainę. Bet kokia informacija, rastas šioje svetainėje, nėra ir negali būti laikoma kaip pasiūlymas parduoti, pirkti, gauti ar suteikti jokių “24credit.lt” produktus ar paslaugas.

Informacija, dizainas ir struktūra “24credit.lt” yra “24credit.lt” nuosavybė ir negali būti pakeistas, kopijuoti, naudoti komerciniais tikslais ar kita valstybinė ekranas. Draudžiama pašalinti bet kokias autorines teises ar kitas nuosavybės žymėjimai nuo medžiagų ar perduoti medžiagą kitam asmeniui ar serverį. Tačiau, jums gali naudoti šią svetainę savo asmeniniam, nekomerciniam transityro peržiūrai. Tai nereiškia, kad išduoti licenciją ar perduoti jokių nuosavybės teisių bet kokiomis sąlygomis.

Visa informacija galite rasti 24credit.lt grindžiama “atviro šaltinio” medžiagų, ir mes negalime garantuoti, kad jie yra tiksli ar išsami. Šios medžiagos gali apimti techninę, spausdinti arba photograpaphical klaidų.

Mes neprisiimame atsakomybės už bet kokią žalą, kylančius iš naudojimo ar negalėjimo naudoti “24credit.lt” medžiagas.

Naudodamiesi šiuo tinklalapiu galite prieiti prie trečiųjų šalių svetaines (per nuorodas) ir jų produktų ar paslaugų. Mes neperžiūrėjo visas svetaines, susijusios ir negali būti atsakingi už bet kokius nuostolius, žalą ar pasekmes, naudojant tokius tinklalapius. Tokių nuorodų įtraukimas nereiškia, kad bet endorsment žodžiais “24credit.lt” už ypač naudojant šią svetainę. Jūs galite naudoti tą informaciją, paslaugas ar produktus rasti adresu trečiųjų šalių svetaines savo nuožiūra ir atsakomybe.

Įvesdami šią svetainę, jūs sutinkate būti saistomos šie svetainės Terminai ir Sąlygos Naudojimosi visų galiojančių įstatymų ir teisės aktų, ir sutinkate, kad esate atsakingas už visus vietinius įstatymus laikymąsi. Jeigu Jūs nesutinkate su bet kuriuo iš šių terminų, jūs draudžiama naudoti ar naudotis šioje svetainėje. Medžiagos, esančios šioje svetainėje yra saugomi autorių teisių ir prekių ženklų teisę.

“24credit.lt” galite naudoti, kad galėtumėte peržiūrėti savo interneto svetainėje bet kuriuo metu be įspėjimo. Naudodami šią svetainę, jūs sutinkate būti saistomos tada dabartinę versiją šių Sąlygų ir naudojimo sąlygas. Mes galime pakeisti bet kokią “24credit.lt naudojimo sąlygos” dalį bet kuriuo metu. Jei tai atsitiks, mes po peržiūrėjimo datą, šių terminų pabaigos.