Paskolos 24/7

Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA už www.24credit.lt
Tuo “24credit.lt” Mes esame įsipareigoję užtikrinti ir išsaugoti savo lankytojų privatumą. Ši privatumo politika paaiškina, kas atsitinka su bet kokių asmeninių duomenų, kuriuos pateikiate mums, arba kad mes renkame iš jūsų, o jūs apsilankyti mūsų svetainėje.
Mes atnaujinti šį laikas nuo laiko politiką, prašome peržiūrėti šią politiką nuolat.

Renkama informacija

Eksploatuoti ir palaikyti mūsų svetainėje “24credit.lt” gali rinkti ir apdoroti šiuos duomenis apie save:
i. Informacija apie jūsų naudojimąsi mūsų svetainėje, įskaitant išsamią informaciją apie jūsų apsilankymus, pvz peržiūrėtų puslapių ir išteklių, kad jums prieigą. Tokia informacija apima srauto duomenis, vietos nustatymo duomenys bei kitus ryšių duomenis.
ii. Savanoriškai pateikta informacija Jums. Pavyzdžiui, kai jūs registruojatės informacijos arba atlikti pirkimą.
iii. Informacija, kurią jūs pateikiate, kai jūs bendraujate su mumis bet kokiomis priemonėmis.
Slapukų naudojimas

Slapukai pateikti informaciją apie kompiuterį, kuriuo naudojasi lankytojas. Mes galime naudoti slapukus prireikus rinkti informaciją apie jūsų kompiuterio fin siekiant padėti mums pagerinti mūsų svetainėje.
Mes galime rinkti informaciją apie jūsų bendrą interneto naudojimo naudojant slapuką. Jei naudojama šie slapukai yra siunčiama į jūsų kompiuterį ir saugomi kompiuterio kietajame diske. Tokia informacija neidentifikuoja jūsų asmeniškai. Tai statistiniai duomenys. Ši statistinė duomenų nenurodo jokių asmeninius duomenis kokia
Jūs galite reguliuoti nustatymus savo kompiuteryje atmeskite slapukus, jei norite. Tai galima nesunkiai padaryti aktyvavus atmesti slapukus nustatymas interneto naršyklės nustatymus.
Mūsų reklamuotojai taip pat gali naudoti slapukus, per kurį mes negalime kontroliuoti. Tokie slapukai (jei naudojamas) būtų galima atsisiųsti kai paspausite ant trečiųjų šalių tekstinių nuorodų mūsų svetainėje.

Informacijos naudojimas

“24credit.lt” naudojame informaciją, kurią mes gauname iš Jūsų, suteikti Jums savo paslaugas. Be to mes galime naudoti informaciją dėl vienos ar kelių iš šių tikslų:

  • i. Teikti informaciją jums, kad jūs prašote iš mums dėl mūsų produktų ar paslaugų.
  • ii. Teikti informaciją jums dėl kitų produktų, kurie gali būti jums įdomūs. Tokia papildoma informacija bus teikiamos tik kur sutiko gauti tokią informaciją.
  • iii. Jums pranešti apie bet kokius pasikeitimus mūsų svetainėje, paslaugų ar Jus informuoti apie specialius pasiūlymus.
  • Sandėliavimas Jūsų asmeniniai duomenys

Eksploatuojant mūsų svetainėje gali prireikti perduoti duomenis, kad mes renkame iš jūsų vietose, o ne iš Europos Sąjungos perdirbimas ir saugojimas. Pateikdami savo asmens duomenis į mus, jūs sutinkate su tokiu perdavimu, saugoti arba perdirbti. Mes darome pačiu viršuje užtikrinti, kad visi Imamasi pagrįstų priemonių užtikrinti, kad jūsų duomenys yra traktuojami saugomi patikimai.
Deja, informacijos siuntimas internetu nėra visiškai saugus ir proga tokia informacija gali būti sulaikytas. Mes galime neužtikrina duomenų saugumą, kad jums pasirinkti atsiųsti mums elektroniniu būdu, siuntimas tokią informaciją yra visiškai savo pačių rizika.

Atskleisti Informacija

Mes neatskleidžia jūsų asmeninės informacijos jokiai kitai šaliai, išskyrus pagal šią privatumo politiką ir išsamiau nurodytomis aplinkybėmis žemiau:

  • i. Tuo atveju, jei mes parduodame bet kuriuos arba visus mūsų verslo pirkėjui.
  • ii. Kur mes esame yra privalomi pagal teisės atskleisti jūsų asmeninę informaciją.
  • iii. Toliau apsaugą nuo sukčiavimo ir sumažinti sukčiavimo riziką.

Trečiosios šalies Nuorodos

Kartais mes pateikiamos nuorodos į trečiųjų šalių šioje svetainėje. Kur mes pateikti nuorodą, tai nereiškia, kad mes pritarti ar patvirtinti šios svetainės politiką lankytojų privatumą. Jūs turėtumėte peržiūrėti jų privatumo politiką prieš juos siunčiant bet kokius asmens duomenis.

Kaip kreiptis į mus
Prašome nedvejodami kreipkitės į mus dėl bet kokio klausimo, susijusio su šios privatumo politikos. Norėdami susisiekti su “24credit.lt” prašome naudoti kontaktinę formą galite rasti šio puslapio apačioje.