Paskolos 24/7

Paskolos studentams

Kai skubiai reikia pinigų ir nėra iš ko pasiskolinti, paskolos studentams gali padėti. Jeigu reikia pinigų autobuso bilietui, sąskaitos apmokėjimui arba vadovėliams, paskolos studentams be užstato gali praversti. Tu gali pasiskolinti iki 2000 Lt be komisinių (0%) per 15 minučių arba net 5000 Lt, jeigu tiktai esi pasirengęs padengti komisinius. Pasiskolink tuoj pat ir per 1 mėnesį grąžink tiktai tiek, kiek paėmei. Svarbu – įvertink savo finansines galimybes ir skolinkis atsakingai.

Firma Pirma paskola nemokamai Amžius Mėnesio palūkanų norma Gausite pinigus Maksimali kredito suma Maksimalus laikotarpis
vivus kreditas Ne 18 – 70 nuo 10% 15 minučių 5000 Lt 24 mėnesių daugiau
-750 Lt 20 – 65 nuo 10% 30 minučių 2000 Lt 90 dienų daugiau
greencredit Ne 20 -70 nuo 10% 15 minučių 2000 Lt 90 dienų daugiau
smscredit -1000 Lt 18 – 70 nuo 10% 15 minučių 2000 Lt 30 dienų daugiau

Paskolos studentams be procentų prieinamos tiktai kai kuriose įmonėse ir tiktai su sąlyga, kad tai yra pirmoji paskola šioje įmonėje. Jeigu reikalinga pakartotina paskola ir nesinori permokėti, siūlome pasirinkti kitą paskolos davėją. Kreditorių reikalavimai yra palyginus panašūs, tačiau jų palūkanų tarifai gali žymiai skirtis. Pavyzdžiui, paskola nuo 18 metų Lietuvoje prieinama tiktai kai kuriose įmonėse, savo ruožtu, pasiskolinti nuo 20 metų galima jau beveik visose.

Kurios paskolos studentams yra naudingiausios?

paskolos studentamsAtsakymas į klausimą, kurios paskolos studentams yra naudingiausios, daugiausia priklauso nuo studento poreikių. Jeigu paskola reikalinga 1 dienai arba 30 dienų, tai naudingiausios, neabejotinai, yra jau paminėtos paskolos internetu. Antra vertus, ilgalaikės paskolos arba paskolos virš 5000 Lt arba netgi tiktai 2000 Lt jau reikalauja žymiai kruopštesnio ištyrimo. Tradiciškai ilgalaikiai naudingiausios yra bankų paskolos, tačiau jų gavimui gali prireikti daugiau nei trijų dienų, o ir komercinių bankų reikalavimai studentams yra daug griežtesni.

Kaip pasiskolinti internetu?

Studijų metas ir studentu gyvenimas yra pats maloniausias etapas tavo gyvenime. Žinoma, pinigų yra mažiau, tačiau tokio laisvės pojūčio kaip dabar Tu nepajusi daugiau niekada. Paskolos gavimui būtina atlikti kelis visiškai paprastus veiksmus:

  • sulygink, kurios paskolos studentams yra naudingiausios;
  • užsakyk paskolą ir užpildyk anketą;
  • pervesk 0,01 Lt į įmonės banko sąskaitą (registracijos mokestis);
  • gauk pinigus.

Teigiamo sprendimo atveju pinigus į sąskaitą gausi jau visiškai greitai. Greičiausiai paskolos studentams bus įskaitytos tuo atveju, jeigu skolos gavėjo ir paskolos davėjo banko sąskaita yra viename ir tame pačiame banke.

Praktika rodo, kad pagrindinė atsisakymo suteikti paskolą priežastis paprastai yra neigiama kreditinė istorija. Į pajamų dydį daugelis paskolos davėjų žiūri pro pirštus arba ir jų išvis netikrina, vadinasi, prieinama netgi paskola be darbo vietos. Antra vertus, bloga kreditinė istorija yra kaip antspaudas, kuris padaro pasiskolinimą nepaprastai sudėtingu.

Apskritai, paskolos studentams prieinamos taip pat, kaip ir bet kuriam Lietuvos gyventojui, jeigu tiktai pasiektas 18 metų slenkstis ir yra teigiama kreditinė istorija. Skolinkis atsakingai, panaudok pinigus sumaniai.